مبارزات آدولف هیتلر با فرماسونری

رفتن به اردوگاههای کار اجباری و حتی مرگ.

-هیچ کس در دوران حکومت المان هیتلری حتی نمیتواند به ساخت یک بنای ابلیسک و یا مجسمه کوچک شیطان اشاره کند.

آدولف هیتلر در نبرد من مینویسد: فراماسونری یک ابزار عالی برای یهودیان برای رسیدن به اهدافشان هستند که به مانند یک ریسمان برای کشیدن اقشار جامعه به درون طرح اعایی آنها عمل می کند . در سال 1933 هرمان گورینگ رئیس رایشتاگ و یکی از رهبران بزرگ نازیسم طی نطقی اعلام کرد : در دولت ناسیونال سوسیالیست آلمان جایی برای فراماسونری وجود ندارد که در 23 مارچ همان سال قانونی در پارلمان آلمان برای مبارزه با فراماسونری تصویب شد.

در پی این قانون وزارت کشور آلمان دستور انحلال فراماسونری و مصادره تمام اموالهای لژهای ماسونی را داد و عضویت در فراماسونری برای شهروندان و مردم آلمان قدغن اعلام شد و بیان کرد تمام افرادی که در فراماسونری عضو هستند از داشتن مقام در حزب نازی محروم و فاقد صلاحیت لازم برای انتصاب در خدمات عمومی هستند.همچنین وزارت دفاع افسران را از عضو شدن در فراماسونری منع کرد و افسرلانی را که همچنان ماسون ماندند از کارشان برکنار شدند.

برای دستگیری ماسونها و مبارزه با فراماسونری در آلمان ،بخش های ویژه ای از خدمات امنیتی رایش و بعدها اداره اصلی امنیت رایش(RSHA)به ریاست رینهارد هایدریش تاسیس شد.این سازمان در طی حکومت رایش سوم به عنوان شکارچی ماسونها شناخته می شد که در طی عملیات های انتهاری به لژهای ماسونی یورش میبردند و ماسونها را دستگیر و به زندان منتقل می کردند.

زندانیان فراماسونر در دسته ی زندانیان سیاسی طبقه بندی میشدند که دارای یونیفورم های مشکی بودند که مثلثی وارونه و قرمز رنگ بر روی انها نقش بسته بود. در مارس 1935 مطابق با گفته ی دکتر گوباز اتحادیه جماهیر شوروی توسط 300 نفر فراماسونر یهودی نژاد طراحی شده است.

آدولف هیتلر پیشوا و صدر اعظم آلمان نازی در 8 آگوست 1935 در روزنامه حزب نازیVOELKISCHER BOOBACHTER در مقاله ای انحلال نهایی تمام لژهای ماسونی را در آلمان اعلام کرد.

همچنین در سال 1937 یوزف گوبلز یک نمایشگاه ضد فراماسونری برای نمایش اشیاء ضبط شده توسط دولت افتتاح کرد.

در طول جنگ جهانی دوم فراماسونری در آلمان و کشورهای متعهد با آلمان به عنوان یک مکتب غیر مشروع اعلام شده بود.نمایشگاههای ضدماسون در بسیاری از کشورهای اروپا مثل نروژ،دانمارک،هلند،بلژیک،ف رانسه،لهستان،اتریش و یونان توسط نازیها برگزار شد و همچنین فیلم ضد ماسون نیروهای غیبی که به سفارش وزارن تبلیغات رایش ساخته شده بود در بسیاری از کشورهای اروپایی اکران شد .

 

 


پوستر فیلم ضد ماسونی «نیرو های غیبی»

آثار به جا مانده از اداره ی امنیت رایش نشانگر تعقیب فراماسونها در دوره حکومت حزب نازی آلمان است. مدارک کتبی که تحت نظر دکتر فرانتس سیکس تهیه می شدند در کنار سیاست های ضد یهودی، شامل کدهای ضد ماسونی نیز بودند. اگر چه آمار دقیقی در دسترس نیست اما تخمین زده می شود که بین ۸۰٬۰۰۰ تا ۲۰۰٬۰۰۰ نفر فراماسون در دوران حکومت نازیها به هلاکت رسیدند.

 

بله دوستان گلم هیتلر اولین کسی بود که چهره واقعی و پلید فرماسونری را شناخت و افراد پشت پرده آن را شناسایی کرد و به مبارزه با آنان پرداخت.

 

مطالب پیشنهادی:

محکم ترین دلایلی که حقیقت هولوکاست را زیر سوال میبرند

جنایات متفقین -در جریان-جنگ جهانی دوم

جنایات متفقین-بعد-از جنگ جهانی دوم

 اوا براون همسر و معشوقه هیتلر

ایران در جنگ جهانی دوم به روایتتصویر

 

/ 0 نظر / 693 بازدید