مورد نياز شما
پيغام مدير :
با سلام خدمت شما ، خوش آمديد به وبلاگ من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، من را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه کنيد . در ضمن براي ديدن ليست تمامي مطالب وبلاگ به آرشيو مطالب ، در همين قسمت رو به رو مراجعه کنيد .
 
 
ساعت : ٦:٠۳ ‎ب.ظ
نويسنده : پرهام نوروزی
نظرات

«دلایلی که حقیقت هلوکاست را زیر سوال میبرند»

 

کوره های جسدسوزی یا انسان سوزی!؟!

کلمه هولوکاست Holocaust ،از دو واژه یونانی "Holos" به معنی "همه" و "Kaustos"به معنی سوزاندن و نابود کردن ترکیب یافته است.
این واژه روی هم رفته به معنی همه سوزی است و در اصطلاح از آن به عنوان جنایتی بزرگ یاد می شود و به واقعه ای اطلاق می شود که در فاصله سالهای 1941تا1945 (در جنگ جهانی دوم) قریب به ۶ میلیون یهودی از سراسر اروپا جمع آوری و به اردوگاههای مرگ در آلمان و لهستان ، فرستاده و در کوره ها سوزانده شدند.اردوگاه " آشویتس " مهمترین آنها بود.

در اواخر جنگ جهانی دوم صحنه های دلخراش بعضی از اردوگاه های اسرا، و اجساد روی هم انباشته شده که از بیماری تیفوس جان داده بودند، زمزمه های کوره های آدم سوزی را افزایش داد و صهیونیست ها با ابزار تبلیغاتی خود به طور گسترده روی این مسأله سرمایه گذاری کردند.از نیمه دوم قرن ۱۹ میلادی و چند سال بعد از پایان جنگ جهانی دوم، واژه «هولوکاست» در فرهنگ سیاسی، مفهوم و معنای ویژه ای یافته و تقریباً به یک اسم خاص بدل شده است. از آن هنگام به بعد، ماجرای کشتار ۶ میلیون یهودی در جریان جنگ جهانی دوم از سوی نازی ها که یک داستان ساختگی است را «هولوکاست» می نامند.

هلوکاست ادعای دروغی بیش نیست و ممنوعیت تحقیق وبررسی هلوکاست در کشورهای غربی هم به همین دلیل هست که نمیخواهند این دروغ بزرگ آشکار شود زیرا با سیاست ها و منافع آنها در تضاد است! کوره های آدم سوزی یهود صحت ندارد بلکه نازی ها در اردوگاهها بخصوص اردوگاه اشویتس برای جلوگیری از شیوع بیماریهای مسری مانند تیفوس - طاعون و.... اجساد اسرایی که در اردوگاهها در اثر بیماریهای مسری فوت می کرده اند را می سوزاندند تا بیماری شیوع پیدا نکند. انکار هلوکاست(Holocaust denial)افشای دروغی بزرگ است. دروغی که بر اساس آن دروغ سالهاست صهیونیست ها بهره برداری می کنند و اکنون بر اساس قانونی که در اروپا وضع شده است هرگونه بازنگری و بررسی این واقعه ممنوع شده است و پرفسور رابرت فوریسون که تحقیات مفصلی در زمینه بازنگری این واقعه داشته است مورد ضرب و شتم، اخراج از دانشگاه، دادگاهی و زندان و جریمه نقدی شدن، سوزاندن و ممنوعیت چاپ کتابش، قرار گرفته است. آیا باید از بررسی یک واقعه تاریخی انهم تاریخ نزدیک اینقدر وحشت داشت که مجازات سنگین برای ان وضع کرده اند؟

حال مهمترین دلایلی که حقیقت هلوکاست را زیر سوال میبرند:

1-هیچ فرمان و یا دستوری از سوی حزب نازی یا سران و رهبران آلمان برای نابودسازی یهودیان وجود ندارد. در میان مدارک بدست آمده از آلمان پس از سقوط حتی یک برگه یا سند وجود ندارد که به عنوان دستور کشتار یهودیان از سوی مقامات به افسران و یا گزارش انجام این عمل از سوی انجام دهندگان به مافوق هایشان تلقی شود. همچنین هیچ برنامه، طرح، سازمان و یا حتی مدارک بودجه و حسابداری نیز برای کشتار یهودیان یافت نشده است...ادامه دارد...


-تجهیزات صنعتی کافی و حتی سوخت کافی برای سوزاندن اجساد این تعداد از قربانی در تمام مناطق تحت اشغال آلمان وجود نداشته است. ظرفیت کوره های جسد سوزی (و نه آدم سوزی) کشف شده، حتی به اندازه سوزاندن اجسادی که به دلیل گرسنگی و بیماری فوت شده بودند نیز نبوده است.

3-آمار جمعیت یهودیان قبل و بعد از جنگ گواه آن است که در طول دوره جنگ جهانی دوم با احتساب کسانی که به عنوان سرباز در جبهه های جنگ جان خود را از دست داده اند، سیصد هزار تا ۱٫۵ میلیون یهودی از دنیا رفته اند.

4-با وجود فعالیت سرویسهای اطلاعاتی متفقین و با وجود نزدیکی اردوگاه ها به مناطق سکونت مردم عادی، تا پیش از پایان جنگ، هیچ منبع رسمی، سازمان بین المللی و حتی کشورهای دشمن آلمان، ادعایی مبنی بر کشتار گسترده یهودیان نکرده اند.

5-از روشهای ادعایی کشتار، هیچ مدرکی در دادگاه ها موجود نیست. برای مثال از هزاران کامیونی که ادعا میشود دارای اتاق گاز بوده و بازداشت شدگان را در حال انتقال خفه میکرده اند، حتی یک نمونه به عنوان مدرک به هیچ دادگاهی ارائه نگردیده است.

6-دکتر مارتین بروژات از انستیتو تاریخ معاصر آلمان که یک انستیتو نیمه دولتی است، طی یک نامه با ارائه مدارکی اعلام کرد در زمان جنگ جهانی دوم، در خاک آلمان کسی در اتاق گاز کشته نشده و مدارکی که در دادگاه نورنبرگ از آنها برای اثبات کشتار توسط اتاق*های گاز استفاده شده اند همگی جعلی هستند همچنین دیوید اروینگ تاریخدان انگلیسی نیز با ارائه مدارکی، اعلام کرده است که وجود اتاقهای گاز برای کشتار انسانها، تخیلی و توهمی بیش نیست.

7-استفاده از گاز سیانور (سیکلون ب) برای کشتار مردم مقرون به صرفه نمی باشد. این شیوه اعدام در آمریکا، گرانترین شیوه اعدام محسوب میشود. یک مهندس آمریکایی بنام لشتر، که سمت مشاور در امور اعدام را در برخی ایالات آمریکا بر عهده داشت پس از بازدید دقیق و فنی که در سال ۱۹۸۸ از اردوگاه های مورد ادعا به عمل آورده است در گزارش خود صراحتا اعلام کرد:«در هیچیک از این مکان ها، اتاق گاز اعدام وجود نداشته است.»

8-نشانه ای از گاز سیانور در دیوارهای اتاقهایی که گفته میشود برای کشتار یهودیان استفاده میشده پیدا نشد.

9-اسناد موجود نشان میدهد که زندانیان بیمار یهودی و غیر یهودی مورد مداوا قرار گرفته و حتی جراحی هم میشده اند.

10-وینستون چرچیل، نخست وزیر بریتانیا و دوایت آیزنهاور رییس جمهور آمریکا در کتابهای خاطرات خود از جزییات دوران جنگ، هیچ اشاره ای به وجود اتاق های موسوم به گاز نداشته اند.

11-بیماری باکتریایی تیفوس در آن زمان شیوع داشت و تصاویر اجساد بسیار لاغر مردگان نیز شاهد بر همین ماجراست. دولت برای جلوگیری از گسترش پخش این میکروب کشنده اجساد مردگان را میسوزاند.

صهیونیست ها در روندی فریبکارانه با به تصویر کشیدن اتاقهای دروغین گاز و کوره های آدم سوزی و از این دست اسطوره هایی که هیچ ریشه ای در تاریخ ندارند توانستند این اسطوره ها را به عنوان حقایق مسلم تاریخی، ابتدا در اذهان مهاجران یهودی به فلسطین و سپس در جوامع غربی جا بیندازد و این نکته را به جهانیان القا کردند که ستمهای بسیاری براین قوم رفته و وجدان جهانیان باید برای جبران گناه و ظلمی که بر یهودیان اعمال کرده بیدارشود وخدمتی را به این مردم نماید تا از این پس این قوم به اصطلاح برگزیده خداوند(که به هیچ عنوان اینگونه نیست) دیگر در هیچ برهه از تاریخ مورد ظلم دیگران واقع نشود!

 

مطالب پیشنهادی:

تصاویری از ایران در جنگ جهانی دوم

جنایات متفقین پس از جنگ جهانی دوم

اوابراون معشوقه و همسر هیتلر + عکس

کدام کشور باعث شروع جنگ جهانی شد؟

عکس های رنگی و کمیاب از هیتلر و حزب نازی


:: برچسب‌ها: هولوکاست چیست؟, هلوکاست یعنی چه؟, واقعه هولوکاست, آیا هولوکاست حقیقت دارد؟