مورد نياز شما
پيغام مدير :
با سلام خدمت شما ، خوش آمديد به وبلاگ من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، من را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه کنيد . در ضمن براي ديدن ليست تمامي مطالب وبلاگ به آرشيو مطالب ، در همين قسمت رو به رو مراجعه کنيد .
 
 
ساعت : ۱۱:۱۱ ‎ب.ظ
نويسنده : پرهام نوروزی
نظرات

«عکس هایی از اوابراون معشوقه و همسر هیتلر»

 

عکس بالا هیتلر و مهمانانش را در جشن تولد ۵۴ سالگی  در تاریخ آوریل ۱۹۴۳ نشان می‌دهد. در سمت چپِ هیتلر و اوابراون ، و پشت سرش هم دوست صمیمی‌ اش دیده می شوند، و پشت سرش نیز دوست نزدیکش هرتا اشنایدر قرار دارد.

 

 اوا براون به همراه خواهرش، مارگارت براون، در اقامتگاه مورد علاقه‌ی هیتلر، «آشیانه‌ی عقاب» حضور دارند. مارگارت در ۱۹۴۴ با رهبر عالی اس‌اس، Hermann Fegelein، ازدواج کرد.

 

در تصویر بالا اوا براون ۹ ساله (اولین ردیف از پایین، نفر چهارم از سمت راست) را به همراه هم‌کلاسی‌هایش در سال ۱۹۲۲ میبینید.

 

 

 اوا براون به همراه پدر و مادرش (در میانه‌ی عکس) و خواهرش (سمت چپ) و مارگارت (دوم از سمت راست) در سال ۱۹۴۰.
ادامه دارد...

 

تصویر بالا متعلق به جشن سال نوی ۱۹۳۹ است. در این عکس اوا به همراه هیتلر در کنار خواهر اوا براون، در میانه‌ی تصویر قرار دارند.
 
 
اوا براون به همراه دوستانش در باواریا، آلمان،سال ۱۹۳۵.
 
 
اوا براون در اقامتگاه هیتلر در ۱۹۴۲
 
 
 
عکسی از هیتلر که اوا براون بر روی دیوار اتاق نشیمنش نصب کرده بود.
 
 
 
 
 
 
 
بهرحال زندگی هیتلر و اوا براون عاشقانه به پایان نرسید. در آوریل ۱۹۴۵ زمانیکه شوروی برای فتح برلین جنگ خیابانی را به شکل وحشیانه‌ای ادامه میداد کاملا روشن شد که متفقین پیروز جنگ خواهند بود.
 چند روز بعد نیز وقتی ‌که سقوط برلین برای هیتلر حتمی شده بود، اوا براون در سن ۳۳ سالگی و هیتلر در سن ۵۶ سالگی، در حالی که روز پیش رسما ازدواج کرده بودند، در پناهگاه زیرزمینی‌شان خودکشی کردند و داستان این عشق به پایان رسید.
 
 
 
«لطفا برای مشاهده کامل داستان زندگی او براون و زندگی او با هیتلر اینجا کلیک کنید.»
 

:: برچسب‌ها: عکس اوابراون معشوقه هیتلر, عکس اوابراون همسر هیتلر, عکس زن هیتلر, عکس های نادر از همسر هیتلر